Etkinliklerimiz

Etkinlikleri Nasıl Takip Edeceğim?

English Speaking Club

Etkinliğimizde İngilizce öğrenmek isteyen tüm katılımcılarımızın konuşarak pratik yapmalarını sağlıyoruz. Müzik, kitap, sanat, yemek, oyun, teknoloji, eğitim gibi belirli konularda açılmış sohbet odalarımızın yanı sıra konu belirlemeden de katılımcıların
isteğiyle doğal bir konuşma ortamı sağlıyoruz.

-İngilizce konuşma etkinliklerimize katılmak için Discord sunucumuza girmeniz ve ilgi alanlarından ‘English’ ve/veya ‘Hepsi’ kategorisini seçmeniz gerekmektedir.

English Sessions

Kitap İncelemesi

Önceden anket ile belirlenmiş kitapları okuyup, incelemesini yapıyoruz. Hem okuma alışkanlığı kazandırıyor hem de fikir alışverişinde bulunuyoruz

-Kitap etkinliklerimize katılmak için Discord sunucumuza girmeniz ve ilgi alanlarından ‘Kitap’ ve/veya ‘Hepsi’ kategorisini seçmeniz gerekmektedir.

Tiyatro İncelemesi

Çerezlik İngilizce Hikayeler

Önceden anket ile belirlenmiş hikayeleri okuyup, incelemesini yapıyoruz. Hem okuma alışkanlığı kazandırıyor hem de fikir alışverişinde bulunuyoruz

-Çerezlik hikaye etkinliklerimize katılmak için Discord sunucumuza girmeniz ve ilgi alanlarından ‘Kitap’ ve/veya ‘Hepsi’ kategorisini seçmeniz gerekmektedir.

Pomodoro Etkinliği

Film Etkinlikleri

Anket ile ya da etkinliklerimizde sunduğumuz yarışmalarda birinci gelerek seçilen filmleri izliyoruz. Bazen de önceden izlediğimiz filmin incelemesini yapıyoruz. İki farklı temadan birini seçerek üzerine muhabbet ettiğimiz etkinlikten tutun da arka planda pek hoşumuza gitmeyen bir filmi açarak sohbet ettiğimiz etkinliğe kadar kendimizi adeta çeşit bolluğu içerisinde buluyoruz.

-Film etkinliklerimize katılmak için Discord sunucumuza girmeniz ve ilgi alanlarından ‘Film’ ve/veya ‘Hepsi’ kategorisini seçmeniz gerekmektedir.

Dizi Etkinliklerimiz

Satranç Etkinlikleri

“Umutsuz vaziyet yoktur; sadece kurtarılabilecek nispeten kötü vaziyetler vardır.
“Berabere konum yoktur; Sadece kazanca oynayabileceğiniz eşit vaziyetler vardır.”
“Fakat aynı zamanda unutmayın ki, kaybedilmesi mümkün olmayan kazanç vaziyet de yoktur.”
Grigory SANAKOEV

-Satranç etkinliklerimize katılmak için Discord sunucumuza girmeniz ve ilgi alanlarından ‘Satranç’ ve/veya ‘Hepsi’ kategorisini seçmeniz gerekmektedir.

Oyun Etkinlikleri

Rahatlama Seansı (Sanat)

Çizimden boyaya, örgüden motif işlemeye, müzikten çalışmaya, tasarımdan tablolara kadar değerli el hünerlerimizi sergilediğimiz beraberinde muhabbet ederken kendimizi farklı dünyalarda bulduğumuz nadide bir etkinliğimiz olan rahatlama seansı sayesinde stres atıyor ve eğleniyoruz.

-Katılmak için rutin etkinlik günü ve saatinde Discord sunucumuzda yerini alman yeterli!

Anime ve Manga Etkinlikleri

Bilim ve Belgesel Etkinlikleri

Bilimin esrarengiz perdesini beraber yaptığımız etkinliklerle aralıyor etrafımızı çevreleyen mantığı daha iyi kavrıyoruz. Belgesel etkinliklerimizle yapıların arkasındaki mühendislik harikalarını araştırıyor hayvanları doğal ortamlarında ziyaret ediyoruz.

-Bilim ve Belgesel etkinliklerimize katılmak için Discord sunucumuza girmeniz ve ilgi alanlarından ‘Bilim’, ‘Belgesel’ ve/veya ‘Hepsi’ kategorisini seçmeniz gerekmektedir.

Spor ve Beslenme Etkinlikleri

Sağlıklı beslenme tariflerimizi ve tecrübelerimizle birlikte spor deneyimlerimizi paylaştığımız, paylaşırken eğlendiğimiz kategorimiz. Sağlık beslenme kanalında kilo verme ve almanın esaslarını anlatıyor. Metabolizmamızın nasıl çalıştığı ile ilgili bilgiler paylaşıyoruz. Spor kanalımızda ise tecrübesi olan bilgili arkadaşlarla beraber spor yapıyor, çeşitli spor hareketlerinin faydaları ile ilgili bilgiler paylaşıyoruz.

Konser ve Parti
Etkinlikleri

Yılbaşından itibaren yapmakta olduğumuz Virtual Party etkinlikleri ile stres atıyor, eğleniyor ve kutlama yapıyoruz. Kamp Ateşi konserlerimizle müziğe doyuyor, müzisyenlerimizi sahneye alıyoruz. Partilerimizde kullandığımız ve güncel müzik listelerimiz ile coşuyor, eğlenceye yeni anlamlar katıyoruz. Bu sevinci sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Lütfen bir sonraki etkinliğimiz için bizi takipte kal!

Biz Kimiz?

Misyonumuz

Vizyonumuz